Wysyłka

Zamówienie złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.exofin-titanium.pl jest wysyłane w czasie do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na konto.

W przypadku wybrania opcji wysyłki z płatnością przy odbiorze zamówienie wysyłane jest również w czasie do 7 dni roboczych,

Wpływ na czas doręczenia zamówienia ma rodzaj zamówionego produktu (produkty ze spersonalizowanym grawerunkiem wysyłane są nieco później niżeli gotowe produkty bez dodatkowej usługi).

Każda zamówiona biżuteria jest przetwarzana indywidualnie i przygotowywana przez doświadczonych jubilerów.

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem 2 przewoźników, w zależności od wybranej opcji dostawy przez Klienta.

Dostępni przewoźnicy:

InPost - z podziałem na Kurier Inpost 24H oraz Paczkomaty 24/7.

Przy wybraniu Kuriera lub Paczkomatów jest możliwość wybrania zapłaty z góry poprzez: PayU, Paypal lub przelew tradycyjny.

Alternatywną formą zapłaty za zamówienie jest płatność przy odbiorze przesyłki. W przypadku Kuriera InPost płatność odbywa się gotówkowo lub kartą/blikiem ( jeżeli kurier jest wyposażony w terminal; niekiedy występują awarie terminali, tak też warto mieć na względzie posiadanie gotówki na opłacenie zamówienia).  Nie wszystkie paczkomaty posiadają możliwość płatności przy odbiorze, jednakże stosowana informacja zostanie wyświetlona przy wyborze paczkomatu za pośrednictwem widgetu w podsumowaniu zamówienia i konieczne będzie wybranie najbliższego dostępnego, obsługującego płatność przy odbiorze.

Poczta Polska - Kurier 48 - doręczenie w ciągu 48h od wysłania paczki.

Przy wyborze płatności z góry możliwość zapłaty poprzez: PayU, Paypal lub przelew tradycyjny.

Jest także możliwość zapłaty za zamówienie przy odbiorze przesyłki.

Product added to wishlist